19 Aralık 2018 - İSOV Staj Projesi

İstanbul Sanayi Odası Vakfı olarak eğitim ve sanayiye çok boyutlu olarak katkı sağlıyor ve katkılarımızı yeni hizmetlerimizle her geçen gün zenginleştiriyoruz. Bu vesile ile sizler için yeni bir hizmetimiz olarak “İSOV Bursu Staj Programı”nı hazırladık.

İSOV Bursiyeri ve İSO Üyesi firma gibi iki nitelikli paydaşın sonuç odaklı bir staj süreci için spesifik olarak eşleştirilmesi ve stajın yürütülmesi olarak kurguladığımız süreç ile size ülkemizin en nitelikli staj deneyimlerinden birini sunmayı hedefliyoruz.

Ülkemizin üretim ve büyümede büyük hamlelere ihtiyaç duyduğu bu günlerde sanayi, dolayısıyla da İstanbul Sanayi Odası firmaları, en önemli paydaş olacaktır. Siz değerli üyelerimizin bu sürecine sanayi/üretim için potansiyel birer yıldız olduğunu düşündüğümüz İSOV Bursiyerleri ile zorunlu stajları süresince katkı sağlamak istiyoruz.

İSOV Bursiyerleri seçim sürecinden başlamak üzere ilk günden itibaren sanayi/üretim odaklı bir ekosistemin parçası olmakta ve sürekli olarak bu yolda geliştirilmektedirler. Ortalama bir ay sürecek olan zorunlu stajlarını sizlerin işletmelerinde gerçekleştirmeleri neticesinde bu başarılı gençlerle kurduğumuz ilişkileri daha da sağlamlaştıracağımıza inanıyoruz.

Neden İSOV Bursu Stajyeri:

Bursiyerler İSOV’un düzenlediği sanayi odaklı seminer, konferans, ikili görüşme, özel kahvaltılar gibi sanayi odaklı özel etkinliklere katılmakta ve yönlendirilmektedir.

Firmanız için potansiyel, üretim odaklı, yıldız bir çalışan imkânı.

İstanbul Sanayi Odası ve İstanbul Sanayi Odası Vakfı kurumsal desteği ve işbirliği.

Üretim için seçilmiş özel öğrenciler.

Akademik başarıları yüksek.