• Telefon: 0212 293 5418
  • Email: isov@isov.org.tr

İSOV Sakıp Sabancı Konferans Salonu

400 kişi oturma kapasiteli; Salondan bağımsız 600m2'lik fuaye alanı; Geniş sahne arkası kulisler; Konferans, seminer, eğitim ve yıl sonu gösterilerinize uygun ses, ışık ve görüntü altyapısı; Her iki köprüye yakın lokasyonda; 100 araçlık açık otopark; aradıklarınız burada...

İş, kültür ve sanat dünyasını buluşturan İstanbul'un merkezi Etiler - Akatlar'da sakinlik, güven ve huzur üçlemsinin içerisinde yer alan 400 kişi oturma kapasiteli, farklı organizasyonlar için tasarlanmış, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasitesede olan İstanbul Sanayi Odası Vakfı Sakıp Sabancı Konferans Salonu 2007 yılından günümüze çağdaş teknolojik altyapısı ile misafirlerine hizmet vermektedir. İstanbul gibi bir metropolde, zamanın etkin kullanılabilmesi için mekan ve ulaşım kolaylıklarından ne ölçüde faydalanıldığı büyük önem taşımaktadır. Sakıp Sabancı Konferans Salonu bulunduğu konumu ile zamanı etkin kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Konferans Salonumuzu tamamlar nitelikte dizayn edilmiş,salonun devamında yer alan ve tamamen ayrı kullanıma sahip fuaye alanı, misafirlerinizle hoş vakitler geçirebileceğiniz rahat ve şık bir ortamdır. Toplam 1060 metrekare kapalı alana sahip fuayemiz, her türlü ikram, kokteyl ve yemek servisi yapılabilecek özelliklere sahiptir. Fuayemizin girişinde karşılama bankosu ve vestiyer bölümleri karşılıklı olarak yer almakta ve misafirlerimizin doğru yönlendirilmesi için kolaylık sağlamaktadır.